اخبار هلدینگ

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور احکام جداگانه‌ای مهرداد محقق‌زاده را به عنوان معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری و قائم موهبتی را به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در حکم صادر شده از سوی دکتر مصطفی سالاری برای انتصاب معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری آمده است:

جناب آقای مهرداد محقق‌زاده

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری منصوب می‌شوید.

امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانتداری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه‌ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده بویژه اصول و سیاست‌های نظام جامع تأمین اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمائید.

از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم. محقق‌زاده پیش از این سمتهای مختلفی از جمله معاونت اداری و مالی، معاونت بیمه‌ای، عضویت هیأت مدیره شرکت ایرانول را در سازمان تأمین اجتماعی بر عهده داشته است.

همچنین دکتر مصطفی سالاری در حکم دیگری قائم موهبتی را به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب کرد.

در حکم صادر شده از سوی دکتر سالاری برای انتصاب قائم موهبتی به عنوان مشاور مدیرعامل آمده است:

نظر به تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب می‌شوید. امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم‌السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، توجه به منافع و مصالح سازمان، با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها در راستای نیل به اهداف تبیین شده سازمانی و دستیابی به سازمانی پویا، شکوفا، آرمانی و پاسخگو، موفق و مؤید باشید.
از درگاه ایزد منان توفیقات روزافزون جنابعالی را در راستای خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانونمداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسألت می‌نمایم.
قائم موهبتی پیش از این معاونت امور استان های سازمان تأمین اجتماعی را بر عهده داشته است.